Sierpniowa wycieczka do Energylandii na Magic Night
Sierpniowa wycieczka do Energylandii na Magic Night

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza na wakacyjną wycieczkę do Energylandii (parku rollercoasterów numer 1 w Europie!), która odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia!

ENERGYLANDIA to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

 

Istnieje też na rynku zaledwie od 10 lat - jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości - spełniają najwyższe standardy. Rocznie park odwiedzają tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Energylandia dzieli się na 7 atrakcyjnych stref: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim spragnionym wrażeń, Smoczy Gród, Wodną - Water Park, Aqualantis i Sweet Valley (nowość 2024).

 

W strefie ekstremalnej, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster - największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster - światowy rekordzista wśród wodnych kolejek! Główną atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie hybrydowy rollercoaster Zadra, który osiąga prędkość 121 km/h. Projekt powstał dzięki synergii dwóch potężnych firm: amerykańskiej Rocky Mountain Constructions oraz holenderskiej Vekomy. Rollercoaster Abyssus to perełka strefy Aqualantis, która została otwarta w 2021 roku. Zaprojektowany on został w tematyce stacji pomp dokładnie tam, gdzie kiedyś wznosiła się świątynia potężnego władcy mórz Abyssusa. Dla lubiących szybować w chmurach, producenci atrakcji zapewnili efekty nieważkości, niespodziewane efekty grawitacyjne oraz wiele efektów wodnych takich jak wodospady, jeziora i fontanny.

 

Wsiądź do pociągu i ruszaj w świat zabawy od 2024 roku. Nowy rollercoaster o jakże smacznej nazwie CHOCO CHIP CREEK to słodka podróż ponad krainą Sweet Valley! To kraina ciasteczek, babeczek i chrupiących wypieków.

 

Magic Night to aż 13 godzin nieustannej zabawy na fantastycznych atrakcjach w 7 strefach tematycznych. To miliony świateł, muzyka, radosny gwar - to wszystko, za czym tak bardzo tęsknimy. Klimat ciepłej nocy wypełnionej radosnymi emocjami!

 

TERMIN: 9-11 sierpnia 2024

 

PROGRAM:

  • 9 sierpnia – wyjazd z Bornego Sulinowa* o godz. 23.00. Przyjazd do Energylandii około godz. 9.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 23.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 11 sierpnia – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 7.00

 

*istnieje możliwość dołączenia w Wałczu, Czaplinku, Barwicach, Bornem Sulinowie, Szczecinku, Jastrowiu i Pile

 

CENA: 269 zł

 

Cena obejmuje:

  • transport nowym, wygodnym autokarem
  • ubezpieczenie NNW na sumę 20 000,00 zł
  • opiekę pilota

 

Cena nie obejmuje biletu wstępu do Energylandii, płatne po zgłoszeniu:

  • 1 zł (dzieci do 3 lat)
  • 129 zł (dzieci do 140 cm wzrostu)
  • 179 zł (osoba dorosła)

 

INFORMACJE DODATKOWE:

  • zapewniamy opiekę dla dzieci od 10 lat

 

Więcej informacji i zapisy u pana Daniela w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, tel. 94 37 33 120 lub 608 394 643.

 

Ciasteczka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług czy statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.