Anna Kasperek

Pani Anna Kasperek swoją przygodę z twórczością rozpoczęła mieszkając jeszcze w Gdańsku, gdzie uczestniczyła w warsztatach rysunku i malarstwa organizowanych przez Stowarzyszenie Nadbałtyckich Plastyków im. Mariana Mokwy.

 

Po przeprowadzce do Bornego Sulinowa nadal kontynuuje swoją piękną pasję, biorąc czynny udział w zajęciach malarskich organizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie. Jest również członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Tworzących Przyjaciół działającego w Bornem Sulinowie.

 

Od 2018 roku bierze udział w wielu plenerach malarskich i wystawach poplenerowych, między innymi w Gdańsku, Dziwnówku, Biskupcu oraz Bornem Sulinowie.

 

W dniu 18 marca 2023 roku w Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie odbyła się jej pierwsza wystawa indywidualna pt.: „Moja miłość, moja pasja”. Cieszyła się wielkim zainteresowaniem, z uwagi na barwność obrazów jak i tematykę. W tym roku pani Anna postanowiła urozmaicić prezentowaną wystawę, dodając do obrazów wiersze swego autorstwa.

 

Wystawa nosi tytuł „Radość Tworzenia”. Dewizą, którą się posługuje to tworzyć z miłością i mieć z tego radość.

Ciasteczka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług czy statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.