Planszówki w bibliotece

środa, 26 czerwca 2024

Czy wiecie, że nasza biblioteka to nie tylko książki? Teraz możecie spędzać czas w sposób jeszcze bardziej różnorodny i kreatywny. Przyjdźcie i skorzystajcie z bogatej kolekcji gier planszowych. To idealna okazja, aby oderwać się od ekranów i spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, szczególnie jak pogoda nie dopisuje.

• Dla dzieci: kolorowe i edukacyjne gry, które rozwijają wyobraźnię i uczą współpracy!
  • Dla młodzieży: emocjonujące strategie, które sprawdzą Wasze umiejętności planowania i logicznego myślenia!
  • Dla całych rodzin: gry, które łączą pokolenia i zapewniają niezapomniane chwile radości!

Kiedy? Każdego dnia w godzinach otwarcia biblioteki 8:00-16:00

Gdzie? Na ulicy Szpitalnej 1

Zabierzcie ze sobą rodzeństwo, rodziców, dziadków i przyjaciół. Gry planszowe czekają na Was.

Biorąc udział w projekcie Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica „Planszówki w bibliotece”, wzbogaciliśmy nasze zbiory do końca wakacji o nowe pozycje: Diuna Imperium, Botanik, Rekin, Santa Monica, Ślimaki to mięczaki, Bonfire.

Do zobaczenia w bibliotece :)