Wydarzenia
Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
« maj    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiwum

Powiatowy Dzień Dziecka w Szczecinku

2DSC08860Nad jeziorem Trzesiecko 3 czerwca 2017 roku odbył się wielki piknik z okazji święta wszystkich dzieci. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które umiliły najmłodszym i ich rodzinom spędzanie czasu.

więcej … »

Wiosenny Piknik Folk w Jeleniu

2DSC08860Tego dnia przy Szkole Podstawowej w Jeleniu odbył się już VII Wiosenny Piknik Folk. Zjechały zespoły z różnych stron naszego regionu. Gościem specjalnym był zespół z Estonii „Tammiku Segaansambel”.

więcej … »

„Borne nasze Borne”

2DSC08860W Budynku Kulturalno-Oświatowym odbył się spektakl słowno-muzyczny o naszym mieście pt. „Borne nasze Borne”. Zaprezentowano dobytek grup zajmujących się kulturą, zespołów śpiewających z całej gminy, malarzy, twórców i seniorów z różnych klubów. W programie uwzględniono także Święto Flagi Polskiej. Scenariusz opracowała i spektakl prowadziła Barbara Wybranowska.

więcej … »

Happening 1-majowy

2DSC08860Już po raz dziesiąty w godzinach popołudniowych przemaszerował pochód 1-majowy ulicami miasta do pensjonatu „PRL”, gdzie do późnych godzin wieczornych trwał festyn kulturalno-rozrywkowy.

więcej … »

Jubileusz zespołu „Borneńskie Podlotki”

2DSC08860

W Ośrodku Wypoczynkowym „Marina” w Bornem Sulinowie zorganizowaliśmy uroczystą kolację jubileuszową z okazji 10-lecia istnienia zespołu. Bardzo ucieszyło nas przybycie zaproszonych gości wspierających zespół. Wieczór upłynął nam niezwykle szybko i w bardzo miłej atmosferze.

więcej … »

Popołudnie z Radiem Koszalin

2DSC08860

W poniedziałkowe popołudnie do Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie odbywają się cykliczne spotkania zespołu, zaszczyciła nas swoją obecnością Redaktor Radia Koszalin pani Renata Pacholczyk, aby przeprowadzić rozmowę na temat naszej działalności oraz nagrać kilka piosenek celem prezentacji dorobku w regionalnym lubianym radiu „Radio Koszalin”. Audycja została wyemitowana 19.03.2017 r.

więcej … »

Dzień Kobiet w CKiR Borne Sulinowo

2DSC08860

Dzień Kobiet to coroczna impreza, która tym razem odbyła się w sali tanecznej w Centrum Kultury i Rekreacji. Licznie przybyłe Panie otrzymały tradycyjnie po kwiatku i lampce szampana. Było ciastko, kawa i herbata. Wszystkim gościom czas umilały zespoły „Spocznij” i „Borneńskie Podlotki”. Popatrzcie i posłuchajcie…

więcej … »

Spotkanie walentynkowe w Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie

2DSC08860

W dniu 10.02.2017 r. z inicjatywy dyrekcji Domu Pomocy Społecznej zorganizowano spotkanie walentynkowe. Uczestnikami wydarzenia była młodzież gimnazjalna, która zaprezentowała piękny program słowno-muzyczny, a do tańca i wspólnego śpiewania przygrywał zespół wokalno-instrumentalny „Borneńskie Podlotki”.

więcej … »

25. Finał WOŚP w Bornem Sulinowie

2DSC08860

Zespół „Borneńskie Podlotki” z radością wspiera działalność służącą każdemu człowiekowi, dlatego z wielkim entuzjazmem przyjął zaproszenie do udziału w 25. Finale WOŚP organizowanym przez sztab Zespołu Szkół im. Bohaterów Oflagu IID w Bornem Sulinowie. Wśród licznych imprez towarzyszących nie zabrakło miejsca i czasu na występy muzycznych zespołów. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy współuczestniczyć w szlachetnym przedsięwzięciu, a wszystkim naszym sympatykom dziękujemy za ciepłe słowa!

więcej … »

III Ludowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

2DSC08860

08.01.2017 r. w kinie „Wolność” w Szczecinku odbył się III już Ludowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Z nieukrywaną radością informujemy, że zespół „Borneńskie Podlotki” zajął w nim II miejsce. I miejsce przypadło w udziale debiutującemu w tym przeglądzie zespołowi z Czarnego o nazwie „Serenada”, a III miejsce zajął zespół „Jarzębiny” z Jelenia. Nagrodę publiczności otrzymała szczecinecka grupa „Bel Canto”.

więcej … »


Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie