Wydarzenia
Maj 2017
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiwum

Jubileusz zespołu „Borneńskie Podlotki”

2DSC08860

W Ośrodku Wypoczynkowym „Marina” w Bornem Sulinowie zorganizowaliśmy uroczystą kolację jubileuszową z okazji 10-lecia istnienia zespołu. Bardzo ucieszyło nas przybycie zaproszonych gości wspierających zespół. Wieczór upłynął nam niezwykle szybko i w bardzo miłej atmosferze.

więcej … »

Popołudnie z Radiem Koszalin

2DSC08860

W poniedziałkowe popołudnie do Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie odbywają się cykliczne spotkania zespołu, zaszczyciła nas swoją obecnością Redaktor Radia Koszalin pani Renata Pacholczyk, aby przeprowadzić rozmowę na temat naszej działalności oraz nagrać kilka piosenek celem prezentacji dorobku w regionalnym lubianym radiu „Radio Koszalin”. Audycja została wyemitowana 19.03.2017 r.

więcej … »

Dzień Kobiet w CKiR Borne Sulinowo

2DSC08860

Dzień Kobiet to coroczna impreza, która tym razem odbyła się w sali tanecznej w Centrum Kultury i Rekreacji. Licznie przybyłe Panie otrzymały tradycyjnie po kwiatku i lampce szampana. Było ciastko, kawa i herbata. Wszystkim gościom czas umilały zespoły „Spocznij” i „Borneńskie Podlotki”. Popatrzcie i posłuchajcie…

więcej … »

Spotkanie walentynkowe w Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie

2DSC08860

W dniu 10.02.2017 r. z inicjatywy dyrekcji Domu Pomocy Społecznej zorganizowano spotkanie walentynkowe. Uczestnikami wydarzenia była młodzież gimnazjalna, która zaprezentowała piękny program słowno-muzyczny, a do tańca i wspólnego śpiewania przygrywał zespół wokalno-instrumentalny „Borneńskie Podlotki”.

więcej … »

25. Finał WOŚP w Bornem Sulinowie

2DSC08860

Zespół „Borneńskie Podlotki” z radością wspiera działalność służącą każdemu człowiekowi, dlatego z wielkim entuzjazmem przyjął zaproszenie do udziału w 25. Finale WOŚP organizowanym przez sztab Zespołu Szkół im. Bohaterów Oflagu IID w Bornem Sulinowie. Wśród licznych imprez towarzyszących nie zabrakło miejsca i czasu na występy muzycznych zespołów. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy współuczestniczyć w szlachetnym przedsięwzięciu, a wszystkim naszym sympatykom dziękujemy za ciepłe słowa!

więcej … »

III Ludowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

2DSC08860

08.01.2017 r. w kinie „Wolność” w Szczecinku odbył się III już Ludowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Z nieukrywaną radością informujemy, że zespół „Borneńskie Podlotki” zajął w nim II miejsce. I miejsce przypadło w udziale debiutującemu w tym przeglądzie zespołowi z Czarnego o nazwie „Serenada”, a III miejsce zajął zespół „Jarzębiny” z Jelenia. Nagrodę publiczności otrzymała szczecinecka grupa „Bel Canto”.

więcej … »

Spotkania wigilijne w dniach 15-22 grudnia

2DSC08860

Tradycyjnie spotkania wigilijne odbyły się w gronie emerytów i rencistów w Bornem Sulinowie, Szczecinku, a także w gronie własnym z pracownikami Miejskiej Biblioteki Publicznej.

więcej … »

Kiermasz Bożonarodzeniowy

2DSC08860

Kiermasz z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie na placu przy CKiR był imprezą towarzyszącą „Rodzinnego kolędowania”. Mimo iż pogoda nie rozpieszczała tego dnia organizatorów i uczestników jarmarku, atmosfera sprawiła, że mimo deszczu wszystkim dopisywały dobre humory i radosny nastrój.

więcej … »

Zaduszki Ludowe

DSC-000Szkoła w Juchowie

Koncert pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć”

Zespół „Stokrotki” z Juchowa, organizator koncertu, zaprosił kilka zespołów z terenu naszego regionu, by w skupieniu i nastroju dni zaduszkowych wspominać poprzez piosenkę naszych przyjaciół, którzy w ciszy cmentarnej ukołysani z dala od życia i znoju odpoczywają w pokoju.

więcej … »

Jubileusz X-lecia Zespołu „Jarzębiny”

IMG-000

Zacny Jubileusz X-lecia swego istnienia  zespół „Jarzębiny” obchodził w pięknej sali na terenie Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie. Byli zaproszeni goście oraz grono osób współpracujących i wspierających zespół.
więcej … »


Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie