Wojciech Banach i Bartłomiej Siwiec w MBP Borne Sulinowo!

 

Kategoria: Aktualności

9 listopada 2018 roku o godz.17.00 w auli BKO w Bornem Sulinowie uroczyście rozpoczęły się obchody z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Na wydarzenie w jego pierwszej części złożyło się otwarcie wystawy pocztówek patriotycznych pn. W drodze do Polski Niepodległej

więcej…

Kategoria: Aktualności

7.11.2018 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie rozbrzmiewała śpiewem tradycyjnym i białymi głosami w klimacie pieśniarstwa słowiańskiego. Pani Alina Karolewicz i pani Magdalena Ulrich oczarowały swoim śpiewem słuchaczy, licznie zgromadzonych w sali kameralnej.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Kategoria: Aktualności, Łubowo

Kategoria: Aktualności

25.10.2018 r. o godz. 17.00 w sali Galeria Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, pani Iwona Gajewska-Tranbowicz w obecności kuratora wystawy, pani Longiny Malinowski oraz przybyłych gości, otworzyła poplenerową wystawę prac powstałych podczas I Międzynarodowego Pleneru Artystycznego Stacja Kultura 2018.

więcej…

Współpraca biblioteki w Silnowie oraz Stowarzyszenia „Silnowo 2020” zaowocowała warsztatami tworzenia ozdób bożonarodzeniowych pt. „Magia świąt”. Celem projektu jest wspólne uczenie się lub doskonalenie wytwarzania ozdób świątecznych różnymi, ciekawymi technikami (decoupage, tkaniny, filc).

więcej…

Kategoria: Aktualności, Silnowo