Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy wykaz sekcji, klubów i zespołów działających w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie obowiązujący od października do grudnia bieżącego roku. Będzie się działo!

więcej…

W dniu 14 października 2017 roku Stowarzyszenie „Stacja Kultura” i Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie byli organizatorami XVIII Henrykowskich Dni Kulturalnych w Pałacu Siemczyńskim. Wydarzenie było pierwszą częścią całego cyklu zaplanowanego z inicjatywy Stowarzyszenia „Stacja Kultura” w ramach realizacji projektu „Seniorzy w akcji” w partnerstwie z Miejską Biblioteką Publiczną.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie z podróżnikami: Ryszardem Teisseyre i Ryszardem Grześkowiakiem, które odbędzie się 20 października o godzinie 17:30!

więcej…

Dnia 10 października 2017 roku Miejska Biblioteka Publiczna gościła pana Arkadiusza Niemirskiego. Na spotkanie autorskie przybyli uczniowie klas szóstych.

więcej…

9 października 2017 roku na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie mieszkańców leśnego miasta z autorskim repertuarem odwiedził (większości dotychczas znany jedynie z ekranu telewizora) poeta, pieśniarz, satyryk, konferansjer, autor tekstów, aktor… – Andrzej Poniedzielski!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna bierze udział w projekcie „Pracownia Orange”, który uwzględnia stworzenie Multimedialnego Centrum Kreacji i Informacji ze stanowiskami komputerowymi i Internetem dla wszystkich potencjalnych użytkowników.

więcej…

4 października w Łubowie po raz drugi odbyły się zajęcia fotograficzne. Uczestnicy mieli okazję wykonać sesję zdjęciową w plenerze.

więcej…

3 października w Łubowie odbyły się kolejne zajęcia dla dzieci poprowadzone przez panią Marzenę Szewczyk i panią Aurelię Biegajło. Podczas spotkania dzieci z klas 0-3 miały okazję wsłuchać się w bajkę przeczytaną przez prowadzące, a później stworzyć własną książkę!

więcej…