Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza wszystkich znanych i mniej znanych poetów do udziału w konkursie literackim pn. Małopolska Nagroda Poetycka „Źródło”.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza lokalnych artystów oraz wszystkich miłośników sztuki do wzięcia udziału w XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Władysława Broniewskiego „O LIŚĆ DĘBU”, którego organizatorem jest Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział Płock.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na warsztaty tańca i ruchu. Ulecz ciało i ducha tańcem! Kolejne zajęcia już 6 lipca o godzinie 12:00. Nie może Ciebie zabraknąć ;)

więcej…

Kategoria: Aktualności

plakat-lidia kubisztalMiejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wystawę prac malarskich Lidii Kubisztal. Otwarcie nastąpi 22 czerwca o godzinie 17:00!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

_DSC003012 czerwca 2017 roku Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła szóste klasy Szkoły Podstawowej w Bornem Sulinowie w ramach przedwakacyjnej prelekcji na temat uzależnień, prowadzonej przez panią Izabelę Jadwiżyc (promotor zdrowia, specjalista w dziedzinie szeroko rozumianej profilaktyki z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinku) oraz panią Ewę Żaglewską ze szczecineckiej Komendy Policji.

więcej…

Kategoria: Aktualności

10 czerwca 2017 roku Polski Związek Wędkarski wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Bornem Sulinowie zaprosili adeptów wędkarstwa do rywalizacji. Z okazji MDD odbył się piknik wędkarski połączony z zawodami w dyscyplinie spławikowej.

więcej…

Kategoria: Aktualności