plakat-tydzien-bibliotek2017W dniach 8-15 maja 2017 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie weźmie udział w XIV edycji programu Tydzień Bibliotek. Tegoroczne hasło „Biblioteka. Oczywiście!” podkreśla wszechstronność tej instytucji. Umożliwia ona nie tylko obcowanie z książką, ale również kontakt z kulturą w różnych formach, w tym uczestnictwo w przeróżnych zajęciach i co za tym idzie – spotkania z przyjaciółmi. Miejsce takie jak biblioteka to sztuka sama w sobie. Pozwala w niej przebywać i ją tworzyć.

więcej…

Kategoria: Aktualności

_DSC001320 kwietnia 2017 roku o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie Piotra Prokopiaka. Tym razem mieliśmy zaszczyt gościć poetę i pisarza urodzonego w Szczecinku, od 2 lat zamieszkującego w Bornem Sulinowie.

więcej…

_DSC000320 kwietnia 2017r. odbyły się kolejne zajęcia języka angielskiego pod opieką pani Aurelii Biegajło i pani Marty Kątny. Poniżej migawki z ostatniego spotkania!

więcej…

Kategoria: Aktualności

plakat-piotr prokopiakMiejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Prokopiakiem, które odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 17:00!

więcej…

Zawody_03.05.17Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie z Miejskim Kołem Polskiego Związku Wędkarskiego serdecznie zapraszają dzieci i młodzież na zawody wędkarskie, które odbędą się 3 maja o godzinie 9:00 na dużych pomostach jeziora Pile! Czekają atrakcyjne nagrody i fantastyczna rywalizacja połączona z zabawą.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Plakat_02.05.17Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza na spektakl słowno-muzyczny o naszym mieście pt. „Borne nasze Borne” (scenariusz i prowadzenie – Barbara Wybranowska), który odbędzie się 2 maja o godzinie 17:00 w Budynku Kulturalno-Oświatowym.

więcej…

_DSC001810 kwietnia 2017r. odbyły się zajęcia kreatywne pod opieką pani Aurelii Biegajło i pani Marzeny Szewczyk. Poniżej migawki z ostatniego spotkania!

więcej…

Kategoria: Aktualności