serceStowarzyszenie „STACJA KULTURA” i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz diagnostyki i leczenia pani Renaty Kasprzyk 1 KWIETNIA 2017 roku o godz. 17.00 w Budynku Kulturalno-Oświatowym, al. Niepodległości 28 w Bornem Sulinowie!

więcej…

_DSC001927 marca 2017r. odbyły się zajęcia kreatywne pod opieką pani Aurelii Biegajło i pani Marzeny Szewczyk. Poniżej migawki z ostatniego spotkania!

więcej…

Kategoria: Aktualności

Konkurs_Piastowskie_ParyMuzeum Historii Polski zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt. „Piastowskie pary”. Jego celem jest zachęcenie najmłodszych do odkrywania i pogłębiania wiedzy o pierwszych władcach polskich.

więcej…

Kategoria: Aktualności

_DSC0017W ramach Grupy Zainteresowań literaturą, sztuką i historią Borneńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pani Barbara Wybranowska przygotowała spotkanie pt. „Poezja Karola Wojtyły i pieśni które lubił”. Tłem wykładu były pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Polski i wpływ na dzieje naszego kraju w latach jego pontyfikatu.

więcej…

Kategoria: Aktualności

_DSC0052_223 marca 2017r. odbyły się kolejne zajęcia języka angielskiego pod opieką pani Aurelii Biegajło i pani Marty Kątny. Poniżej migawki z ostatniego spotkania!

więcej…

Kategoria: Aktualności

DSC_0013W poniedziałek (20.03.2017r.) z dziećmi uczęszczającymi na zajęcia wybraliśmy się na poszukiwanie i przywitanie wiosny oraz pożegnanie zimy. O godzinie 16.00 dzieci zabrały z biblioteki wcześniej przygotowane kukły Marzanny i ruszyliśmy w korowodzie po Silnowie, zapraszaliśmy wiosnę oraz wyganialiśmy zimę z każdego zakątka miejscowości.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Silnowo

_DSC003120 marca 2017r. odbyły się zajęcia kreatywne pod opieką pani Aurelii Biegajło i pani Marzeny Szewczyk. Poniżej mała fotorelacja z ostatniego spotkania!

więcej…

Kategoria: Aktualności

_DSC0015Nowy tydzień to kolejne zabawy, piosenki i inne sposoby do nauki języka angielskiego. 16 marca 2017r. nasza praca okazała się jeszcze bardziej owocna niż ostatnio. Dzieci wychodzą z zajęć zadowolone, a co najważniejsze – ich liczba stale rośnie!

więcej…

Kategoria: Aktualności