Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza dzieci (8-12 lat) w pierwszy i drugi tydzień ferii w godz. 11.00-15.00 na zajęcia. W programie:

 

 

 

 

 

 

więcej…

Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dała szansę nie tylko mieszkańcom naszego miasta na okazanie wielkiego serca, ale również dzieciom i młodzieży na zaprezentowanie swojej pasji do muzyki, czy po prostu talentu. Szczególnie ważny był dla nas występ grupy wokalnej z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie działający pod kierownictwem pani Marty Kątny.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie także w 2018 roku aplikowała o środki w ramach programu „Partnerstwo dla książki” finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uzyskanie dofinansowania pozwoliło w okresie czerwiec-listopad 2018 przedstawić bogatą ofertę mieszkańcom naszego miasta i gminy.

więcej…

11 stycznia 2019 r. o godz. 19.00 w auli BKO odbył się koncert Dawida Krzyka i Stanisława Ogorzałka w ramach projektu NIEMEN /\ NORWID. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

więcej…

Kategoria: Aktualności

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że CZYTELNIKIEM ROKU zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Krüger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – Aleksander Biliński,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Gabriela Tatarowicz.

więcej…

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca grudnia zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Wanda Bednarska,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Gabriela Tatarowicz.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert Dawida Krzyka i Stanisława Ogorzałka, który odbędzie się 11 stycznia o godzinie 19.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28). W repertuarze utwory NIEMENA i NORWIDA!

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w budynku MBP. Ilość miejsc ograniczona!

więcej…

Kategoria: Aktualności