Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Nowość – urodzinki dla chłopczyka i dziewczynki!

happy-birthday-textUrodziny dla dzieci w bibliotece to 120 minut doskonałej zabawy pod okiem animatorek, które aranżują dzieciom zabawy, malują buźki, przeprowadzają konkursy, urządzają tańce i inne atrakcje, dbają, by nikt nie był głodny ani spragniony… Uroczystość odbywa się w Sali Kameralnej, gdzie wyznaczone jest miejsce na odpoczynek i poczęstunek oraz na zabawę i tańce.

Podstawowy pakiet urodzinowy (dla grupy do 10 osób):

Zaproszenia i winietki dla gości, 2h zabawy, dekoracje urodzinowe, opieka animatora, przekąski i napoje, naczynia jednorazowe, malowanie buziek, gry, zabawy, konkursy, muzyka, dyplomy pamiątkowe dla uczestników przyjęcia, fotografowanie przebiegu przyjęcia i zgranie zdjęć na 1 nośniku (płycie). Cena: 290 zł.

Do pakietu można dokupić dodatkowe atrakcje:

• Urodziny kreatywne – podczas spotkania urodzinowego dzieci od podstaw wykonają pracę plastyczną, np. prawdziwy obraz wykonany akwarelą, rzeźbę z masy solnej lub glinki, gniotka czy rameczkę na zdjęcie. Cena: 15 zł/os.
  • Urodziny z decoupage – wyczarujemy chwilę, kiedy zwykły przedmiot nie będzie już taki zwykły, ozdobimy go metodą serwetkową i pięknie opakujemy. Cena: 25 zł/os.
  • Disco party – dla starszych dzieci (8+) – dyskotekowe urodziny w klubowych klimatach; super muza, oświetlenie, kula disco, elementy Zumby i Karaoke. Cena 20 zł/os.
  • Urodziny w trampkach – imprezka z elementami sportowymi, m.in. tor przeszkód, konkurencje zręcznościowe, ćwiczenia na szybkość, gibkość itp. Cena: 15 zł/os.
  • Sesja z FOTO-BUDKI – sesja zdjęciowa: indywidualna, towarzyska i/lub grupowa z zabawnymi rekwizytami; zdjęcia zgrane na płytę dla każdego uczestnika. Cena: 15 zł/os.
  • Na życzenie możemy zamówić tort śmietanowy (1 kg/10 osób). Cena: 45 zł.

UWAGA! Rezerwacje należy składać z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na pytania :)

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Szpitalna 1, 78-449 Borne Sulinowo, tel. 94 37 33 120, e-mail: kafejka.mbp@gmail.com

Oferta urodzinowa

Karta rezerwacji na urodziny