Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Poniedziałkowa Polecajka / Powrót nad jezioro

Przenieś się do starego domu na Pojezierzu Drawskim, odetchnij jego atmosferą i daj się ponieść otaczającym go dobrym emocjom.

Cyntia sądziła, że jej życie jest poukładane i szczęśliwe. Niestety los zdecydował inaczej. Na szczęście pojawiła się propozycja złożona przez mężczyznę, którego kiedyś dobrze znała. Cyntia wróciła do ukochanego rodzinnego domu nad jeziorem, by spędzić w nim lato i odkryć dawne tajemnice.

Czy kobiecie uda się na nowo zbudować swoje szczęście? Jaki udział będą w tym mieli dwaj mężczyźni, którzy zdecydują się jej towarzyszyć? Tajemnice, których ona przed laty nie zauważyła, teraz wracają ze zdwojoną siłą. Co ma do ukrycia jej matka i czemu tak mocno przekonuje ją do powrotu do miasta? Co stało się w tej małej miejscowości i jak mocny ma to wpływ na obecny bieg wydarzeń? Zapraszamy do lektury :)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Kategoria: Aktualności, MKiDN, Radacz