Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Dzień Babci i Dziadka w GRECKIM STYLU!

Witamy Państwa bardzo serdecznie w Nowym Roku i mamy nadzieję, że będzie to czas przepełniony ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi w naszej bibliotece.

Już w środę, 19 stycznia o godzinie 17:00 zapraszamy na Dzień Babci i Dziadka w stylu greckim, który będziemy świętować przy dźwiękach duetu muzycznego Państwa Miszewskich, a fascynujące historie na temat tego pięknego kraju opowie nam pan Marek Pasławski. Poczęstunek w stylu greckim przygotują członkowie Kuźni Talentów z Krągów.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja pozwoli Państwu na chwilę przenieść się do słonecznej Grecji!

Bezpłatna wejściówka do odebrania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie. Ilość miejsc ściśle ograniczona!