Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Halloweenowa wycieczka do Energylandii za nami!

Brrr… Przerażająca wycieczka z okazji Halloween, która odbyła się w dniach 22-24 października 2021 roku przeszła do historii. Kto spędził ten dzień z nami wie, że wspólna zabawa w prawdziwie upiornym klimacie Energylandii na długo pozostanie w pamięci.

Na to specjalne wydarzenie, tak zwane Halloween Night najbardziej znany park rozrywki w Polsce przeistoczył się w naprawdę koszmarne miejsce. Aż strach było się bać, gdy na każdym kroku spotykaliśmy upiornie wystylizowanych animatorów. Jako uczestnicy wycieczki też przebraliśmy się po to, aby wpasować się w przerażający klimat (bardzo dziękujemy za przesłane zdjęcia)!

Wyobraźcie sobie… dekoracje i scenografie z dreszczykiem, mrożące krew w żyłach pokazy i widowiska jak z horroru, które jeszcze długo będą nam się śniły po nocach. Ciekawą atrakcją dla uczestników były specjalnie przygotowane domy strachów, o strasznie brzmiących nazwach: Monster House, Psychoterria, Obsessive House oraz Scary Loft. Szczęśliwie udało nam się wyjść z nich cało.

Do wycieczki dołączyli zaprzyjaźnieni z biblioteką mieszkańcy z innych miejscowości, między innymi z Barwic, Kołobrzegu czy Szczecinka. Ogółem w imprezie wzięło udział ponad 50 osób. Tradycyjnie naszym przewoźnikiem była firma Wolski Travel z Kołobrzegu, która czuwała nad bezpieczeństwem i sprawnym przejazdem. Osobą, która zajęła się przygotowaniem i fachowym przebiegiem całego wydarzenia był pan Daniel Graszka.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by wyjazd odbył się w bezpiecznych warunkach z zachowaniem reżimów sanitarnych wymaganych prze GIS. Sprawdzaliśmy, czy cel naszej podróży również wdrożył odpowiednie procedury i zabezpieczenia.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaufanie, dużo pozytywnej energii i tak liczne zainteresowanie. Podziękowania także dla biura turystycznego AGA-TOMA z Barwic – za wsparcie organizacyjne.

Miłośnicy mocnych wrażeń powinni być usatysfakcjonowani i z niecierpliwością czekać na kolejne wycieczki. Już za tydzień będzie okazja ukoić skołatane nerwy i zrelaksować się w Park of Poland – Suntago Wodny Świat! Do zobaczenia :)

Kategoria: Aktualności, Wycieczki