Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Słowno-muzyczna WIECZORNICA NIEPODLEGŁOŚCIOWA 2021

Wieczornica Niepodległościowa wpisała się już na stałe do harmonogramu wydarzeń organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie.

W tym roku spotkaliśmy się w gronie mieszkańców po to, aby razem zaśpiewać pieśni patriotyczne. Całość poprowadziła pani Magdalena Haas z filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łubowie, która również chwyciła za mikrofon. Niezawodny Teatr Kameralny działający przy bibliotece kolejny raz wystąpił z patriotycznym repertuarem.

Zapraszamy Państwa serdecznie do kolejnego wspólnego śpiewania i świętowania ważnych dla nas wydarzeń w przyszłym roku!