Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Podsumowanie wakacyjnych wycieczek do Energylandii!

W dniach 23-25 lipca, 20-22 i 27-29 sierpnia 2021 roku odbyły się trzy wycieczki organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wyjazdy odbyły się w bezpiecznych warunkach z zachowaniem reżimów sanitarnych wymaganych prze GIS. Sprawdzaliśmy, czy cel naszej podróży również wdrożył odpowiednie procedury i zabezpieczenia. Upewniwszy się, że wszystko zostało dopięte – spokojni ruszyliśmy w drogę. Tym razem potrójnie odwiedziliśmy Energylandię w Zatorze, największy park rozrywki w Polsce. Osobą, która zajęła się przygotowaniem i sprawnym przebiegiem wydarzeń był pan Daniel Graszka.

Do wycieczek dołączyli zaprzyjaźnieni z biblioteką mieszkańcy z innych miejscowości, między innymi z Barwic, Białogardu, Jastrowia, Koszalina, Szczecinka, Złocieńca czy Złotowa. Ogółem w imprezach wzięło udział dokładnie 222 osób. Tradycyjnie naszym przewoźnikiem była firma Wolski Travel z Kołobrzegu, która czuwała nad bezpieczeństwem i sprawnym przejazdem.

Po niecałych 9 godzinach podróży mieliśmy do dyspozycji aż 13 godzin na zabawę, które spędziliśmy na korzystaniu z licznych atrakcji, zapewniających niezapomniane wrażenia. Do zwiedzenia mieliśmy takie strefy jak: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim spragnionym wrażeń, Smoczy Gród, Wodną – Water Park i AQUALANTIS.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaufanie, dużo pozytywnej energii i tak liczne zainteresowanie. Podziękowania także dla biura turystycznego AGA-TOMA z Barwic – za wsparcie organizacyjne.

Już teraz zapraszamy na HALLOWEENOWĄ wycieczkę do Energylandii, która odbędzie się w dniach 22-24 października! Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i profilu na Facebooku :)

Kategoria: Aktualności, Wycieczki