Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Konkurs „Angielski Mistrz Wypracowań”

Czy są wśród Was osoby zainteresowane pisaniem wypracowań oraz językiem angielskim? Jeśli tak, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą portalu Dyktanda.pl i do wzięcia udziału w konkursie „Angielski Mistrz Wypracowań”!

W tym przypadku zmagania uczestników będą opierały się na omawianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Serwis oczekuje, że wypracowania pisane będą po polsku, tak, aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób, które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać poprawną angielszczyzną. Wśród tematów wypracowań znajdują się proste i trudne wyrazy, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Warto wspomnień, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z przygotowanej, obszernej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 roku.

Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie (odnośnik otwiera się w nowej zakładce):
https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan

Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Kategoria: Aktualności