Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Wycieczka do Energylandii na Halloween Night / 12 godzin zabawy!

Stopniowe odmrażanie gospodarki i przywracanie swobody przemieszczania się dotyczą również turystyki, w tym transportu autokarowego przy zachowaniu zalecanych zasad bezpieczeństwa.

Dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na HALLOWEENOWĄ wycieczkę do Energylandii (największego parku rozrywki w Polsce!), która odbędzie się w dniach 22-24 października!

Wraz z przewoźnikiem dołożymy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo w czasie podróży, a na miejscu o bezpieczną i wesołą zabawę zadbają pracownicy Energylandii (o szczegółach dotyczących bezpieczeństwa przeczytacie Państwo na końcu informacji).

ENERGYLANDIA to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Istnieje też na rynku zaledwie od 7 lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie park odwiedzają tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Energylandia dzieli się na 6 atrakcyjnych stref: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim spragnionym wrażeń, Smoczy Gród, Wodną – Water Park i AQUALANTIS.

W strefie ekstremalnej, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster – największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster – światowy rekordzista wśród wodnych kolejek!

Główną atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie hybrydowy rollercoaster Zadra, który osiąga prędkość 121 km/h. Projekt powstał dzięki synergii dwóch potężnych firm: amerykańskiej Rocky Mountain Constructions oraz holenderskiej Vekomy.

Rollercoaster Abyssus to perełka strefy Aqualantis, która została otwarta w lipcu 2021 roku. Zaprojektowany on został w tematyce stacji pomp dokładnie tam, gdzie kiedyś wznosiła się świątynia potężnego władcy mórz Abyssusa. Dla lubiących szybować w chmurach, producenci atrakcji zapewnili efekty nieważkości, niespodziewane efekty grawitacyjne oraz wiele efektów wodnych takich jak wodospady, jeziora i fontanny.

Halloween Night to aż 12 godzin nieustannej zabawy na fantastycznych atrakcjach w 6 strefach tematycznych. Wspólna zabawa w prawdziwie upiornym klimacie Energylandii, która na tę noc całkowicie się odmieni. Co krok będzie można napotkać upiornie wystylizowanych animatorów, dekoracje i scenografie z dreszczykiem. Zostanie przygotowanych kilka wyjątkowych pokazów i widowisk. Dodatkowo aż 4 domy strachów: Monster House, Psychoterria, Obsessive House oraz Scary Loft!

TERMIN: 22-24 października 2021

PROGRAM:

  • 22 października – wyjazd z Bornego Sulinowa* o godz. 23.30. Przyjazd do Energylandii około godz. 9.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 22.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 24 października – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 6.00

*istnieje możliwość dołączenia w Kołobrzegu, Białogardzie, Połczynie Zdroju, Barwicach, Jastrowiu i Pile

CENA: 189 zł

Cena obejmuje:

  • transport nowym, wygodnym autokarem (marki Setra)
  • ubezpieczenie
  • opiekę pilota

Cena nie obejmuje biletu wstępu do Energylandii, płatne po zgłoszeniu:

  • 1 zł (dzieci do 3 lat)
  • 89 zł* (dzieci do 140 cm wzrostu)
  • 139 zł* (osoba dorosła)

*osoby przebrane od stóp do głów w stylu HALLOWEEN mogą skorzystać z promocyjnego biletu (74 zł/49 zł)! Nie dotyczy niepełnego przebrania, tj. tylko maski na twarzy lub samej peleryny. Przebranie nie może być przykryte inną odzieżą wierzchnią np. kurtka na sukience. Regulamin (odnośnik otwiera się w nowej zakładce)

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Więcej informacji i zapisy u pana Daniela w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, tel. 94 37 33 120 lub 608 394 643.

PLAKAT I ZDJĘCIA AUTOKARU:

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA:
W świetle obecnie obowiązujących przepisów i obostrzeń spowodowanych COVID-19, musimy wprowadzić pewne zmiany w organizacji wycieczek.

Obecnie można organizować takie wyjazdy, jednak z zachowaniem reżimu sanitarnego. W pojeździe mogą być zajęte wszystkie miejsca, jednak podróżujący winni przebywać w autokarze w maseczkach. Wszyscy uczestnicy będą musieli złożyć stosowne oświadczenia o stanie zdrowia, zaakceptować regulamin wycieczki, a przed wyjazdem dokonany zostanie pomiar temperatury ciała. Ponadto, podejmując decyzję o udziale, każdy z uczestników oświadcza, że jest świadomy istnienia możliwości zarażenia COVID-19. Jednocześnie bierze na siebie odpowiedzialność, że podając nieprawdziwe informacje dotyczące zdrowia naraża na kwarantannę i niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia wszystkich biorących udział w wycieczce, jak również ich rodziny. W związku z tym zrzeka się wszelkich roszczeń z ewentualnym zarażeniem COVID-19.