Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Poniedziałkowa Polecajka / Komiksy

Przed Wami kolejna Poniedziałkowa Polecajka z Magdą z Filii Łubowo w roli głównej i komiksami „Tytus, Romek i A’Tomek” oraz „Kajko i Kokosz”.

Tytus, Romek i Atomek to postacie, które są głównymi bohaterami komiksu wydawanego początkowo na łamach “Świata Młodych” od roku 1957, aż po dzień dzisiejszy. To jedni z najbardziej lubianych bohaterów, którzy podbili serca wielu dzieci. Seria “Tytus, Romek i Atomek” zawiera książki, jakie opublikował Henryk Jerzy Chmielewski aka Papcio Chmiel, który zachęca nas do poznania bliżej niesamowitego, pełnego przygód świata trójki przyjaciół!

Klasyka polskiego komiksu w mistrzowskim cyklu Janusza Christy. Seria o najsłynniejszych średniowiecznych słowiańskich wojach – dzielnym Kajku i samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa przed zbójcerzami. W sprzedaży znajdują się wszystkie tomy serii, 6 albumów z kolekcji Klasyka Polskiego Komiksu, zawierających wcześniejsze prace autora, gra planszowa Kajko i Kokosz – Przygody wojów oraz dwa tomy serii, będącej kontynuacją cyklu pt.: Kajko i Kokosz – Nowe Przygody.

Kategoria: Aktualności, Łubowo