Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Lipcowa wycieczka do Energylandii na Magic Night / aż 13 godzin zabawy!

Stopniowe odmrażanie gospodarki i przywracanie swobody przemieszczania się dotyczą również turystyki, w tym transportu autokarowego przy zachowaniu zalecanych zasad bezpieczeństwa.

Dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na kolejną wycieczkę do Energylandii (największego parku rozrywki w Polsce!), która odbędzie się w dniach 23-25 lipca!

Wraz z przewoźnikiem dołożymy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo w czasie podróży, a na miejscu o bezpieczną i wesołą zabawę zadbają pracownicy Energylandii (o szczegółach dotyczących bezpieczeństwa przeczytacie Państwo na końcu informacji).

ENERGYLANDIA to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Istnieje też na rynku zaledwie od 7 lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie park odwiedzają tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Energylandia dzieli się na 6 atrakcyjnych stref: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim spragnionym wrażeń, Smoczy Gród, Wodną – Water Park, a już wkrótce AQUALANTIS. Tropical Fun to zabawa na 14 zjeżdżalniach, dostosowanych do różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności.

W strefie ekstremalnej, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster – największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster – światowy rekordzista wśród wodnych kolejek!

Główną atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie hybrydowy rollercoaster Zadra, który osiąga prędkość 121 km/h. Projekt powstał dzięki synergii dwóch potężnych firm: amerykańskiej Rocky Mountain Constructions oraz holenderskiej Vekomy.

Magic Night to aż 13 godzin nieustannej zabawy na fantastycznych atrakcjach w 6 strefach tematycznych. To miliony świateł, muzyka, radosny gwar – to wszystko, za czym tak bardzo tęsknimy. Klimat ciepłej nocy wypełnionej radosnymi emocjami!

TERMIN: 23-25 lipca 2021

PROGRAM:

• 23 lipca – wyjazd z Bornego Sulinowa* o godz. 23.30. Przyjazd do Energylandii około godz. 9.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 23.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 25 lipca – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 7.00

*istnieje możliwość dołączenia w Kołobrzegu, Białogardzie, Połczynie Zdroju, Barwicach, Jastrowiu i Pile

CENA: 189 zł

Cena obejmuje:

• transport nowym, wygodnym autokarem (marki Setra)
  • ubezpieczenie
  • opiekę pilota

Cena nie obejmuje biletu wstępu do Energylandii, płatne po zgłoszeniu:

• 1 zł (dzieci do 3 lat)
  • 89 zł* (dzieci do 140 cm wzrostu)
  • 139 zł* (osoba dorosła)

*podane kwoty dla grup uwzględniają wakacyjną podwyżkę o 10 zł!

INFORMACJE DODATKOWE:

Więcej informacji i zapisy u pana Daniela w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, tel. 94 37 33 120 lub 608 394 643.

PLAKAT I ZDJĘCIA AUTOKARU:

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA:
W świetle obecnie obowiązujących przepisów i obostrzeń spowodowanych COVID-19, musimy wprowadzić pewne zmiany w organizacji wycieczek.

Obecnie można organizować takie wyjazdy, jednak z zachowaniem reżimu sanitarnego. W pojeździe mogą być zajęte wszystkie miejsca, jednak podróżujący winni przebywać w autokarze w maseczkach. Wszyscy uczestnicy będą musieli złożyć stosowne oświadczenia o stanie zdrowia, zaakceptować regulamin wycieczki, a przed wyjazdem dokonany zostanie pomiar temperatury ciała. Ponadto, podejmując decyzję o udziale, każdy z uczestników oświadcza, że jest świadomy istnienia możliwości zarażenia COVID-19. Jednocześnie bierze na siebie odpowiedzialność, że podając nieprawdziwe informacje dotyczące zdrowia naraża na kwarantannę i niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia wszystkich biorących udział w wycieczce, jak również ich rodziny. W związku z tym zrzeka się wszelkich roszczeń z ewentualnym zarażeniem COVID-19.

Zobaczcie również relację z zeszłorocznej wycieczki: