Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Zaproszenie na WALENTYNKI!

Kochani sympatycy Biblioteki! Chociaż nadal nie możemy spotkać się z Wami osobiście, kolejny już raz pragniemy zaprosić Was do obejrzenia naszej nowej, walentynkowej realizacji online! Tym razem będzie to uczta poetycko-muzyczna zatytułowana „Cztery pory roku w miłości. Antonio Vivaldi i inne wierszyki”.

Kto z nas nie pragnie miłości? Wisława Szymborska w wierszu „Mi­łość szczę­śli­wa” pisała:

Czy to jest nor­mal­ne,
czy to po­waż­ne, czy to po­ży­tecz­ne –
co świat ma z dwoj­ga lu­dzi,
któ­rzy nie wi­dzą świa­ta?

Podczas kilku kwadransów chcemy przenieść Państwa w świat miłości i jej czterech pór roku, a wszystko to „doprawić” cyklem koncertów skrzypcowych „Cztery pory roku” skomponowanych przez dobrze znanego wszystkim – Antonio Vivaldiego. Wszak wkrótce Walentynki – święto zakochanych. To dobra okazja, by spędzić czas w miły, romantyczny sposób ze swoją drugą połówką.

Jak miłość postrzegają członkowie Teatru Kameralnego? O tym wszystkim będziecie mogli się przekonać przyłączając się do wspólnego oglądania naszego spektaklu. Premiera ONLINE już jutro, 13 lutego o godzinie 17.00 w serwisach Facebook i YouTube.

Drodzy zakochani oraz Ci, który dalej szukają drugiej połówki – wszyscy jesteście zaproszeni!