Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 2021!

Sztab nr 6036 i Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zapraszają do udziału w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 31 stycznia 2021 roku!

Koncerty lokalnych zespołów i solistów tylko ONLINE od godz. 14.00 na stronach internetowych obu instytucji oraz w serwisach Facebook i YouTube.

W programie:

• kwesta na terenie gminy Borne Sulinowo w godz. 10.00-12.00 w świetlicach wiejskich w Łubowie, Radaczu, Juchowie, Piławie, Śmiadowie i Liszkowie
  • kwesta na terenie Bornego Sulinowa w godz. 10.00-20.00

Od godz. 14.00 przy Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie „WOŚP-owa kawiarenka z ciastami” oraz kuchnie polowe z grochówką i pysznym, domowym bigosem na wynos!

Pamiętajcie o Stacjonarnych Puszkach Sztabowych w punktach w całej gminie, naszej e-Skarbonce i aukcjach Allegro. Gramy z głową! :)