Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Zachodniopomorskie Konsorcjum Bibliotek IBUK Libra

Kochani czytelnicy spragnieni nowych książek! Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie przystąpiła do Zachodniopomorskiego Konsorcjum Bibliotek i dzięki temu otrzymała dostęp do ponad 2000 pozycji literackich w serwisie IBUK Libra!

Co to dla Was oznacza?

Jako czytelnik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, Filii Łubowo, Filii Radacz i Filii Silnowo już dzisiaj możesz uzyskać dostęp do ponad 2000 najnowszych tytułów książkowych w kategoriach takich jak: literatura dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży, literatura faktu, literatura piękna, literatura kobieca, poradniki, albumy, atlasy, a nawet literatura akademicka i specjalistyczna! Co najlepsze i najwygodniejsze – korzystasz z nich nie wychodząc z domu, na własnym komputerze, laptopie, tablecie czy smartfonie.

Jak uzyskać dostęp do serwisu?

1. Wejdź na stronę https://libra.ibuk.pl
  2. Znajdź zakładkę „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony i załóż osobiste konto myIBUK. Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem
  3. Następnie, jeśli masz już konto myIBUK, zaloguj się
  4. Z prawego górnego rogu strony wybierz „Ustawienia” i naciśnij „Moje biblioteki”
  5. W oknie „Moje biblioteki” wybierz „+DODAJ KOD PIN”.
    Pamiętaj, że jednorazowy unikalny kod możesz uzyskać jedynie stacjonarnie w bibliotece. Przyjdź do nas :)
  6. Wpisz otrzymany PIN, a następnie naciśnij „+DODAJ”
  7. Do okna „Moje biblioteki” zostanie dodana nazwa właściwej biblioteki

Korzystaj z dostępnych książek przez 365 następnych dni roku!

Szczegółowa instrukcja – jak dodać kod PIN?

Chętnie służymy pomocą na każdym kroku zakładania konta w serwisie. Zadzwoń lub odwiedź nas osobiście. Już dzisiaj ciesz się tysiącami wymarzonych książek!