Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Świętuj z nami Narodowe Święto Niepodległości w wersji online!

W dniu 11 listopada o godz. 12.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza wszystkich do obejrzenia wydarzenia online „Rzecz o Niepodległej”. Przygotowany montaż słowno-muzyczny ma uświetnić tegoroczne obchody rocznicowe. Chcemy, aby każdy mógł przyłączyć się do wspólnego świętowania i poczuć się częścią wspólnoty obywatelskiej w tym ważnym dla nas wszystkich święcie.

102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości jest szczególna i wyjątkowa ze względu na pandemię COVID-19 oraz związane z nią ograniczenia – również w zakresie gromadzenia się. Dlatego zamiast udziału w corocznych, oficjalnych uroczystościach przed Urzędem Miejskim – zapraszamy do włączenia się we wspólne świętowanie, ale we własnych domach poprzez środki komunikacji elektronicznej.