Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » W Łubowie rolnicy dziękują za plony

W niedzielę 27 września w Łubowie rolnicy dziękowali za tegoroczne zbiory. Najpierw odbyła się Msza Święta, na której zostały poświęcone chleby i wieniec dożynkowy, a później poczęstunek – na placu przed świetlicą. W przygotowaniach do tego święta wzięło udział wielu wspaniałych ludzi i różne organizacje działające na terenie Łubowa.

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łubowie wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi w Łubowie przygotowały dla dzieci małą niespodziankę w postaci soczków, ciasteczek czekoladowych i baniek mydlanych.

Dziękujemy, że mogliśmy dołożyć cegiełkę i swoją pracę w przygotowania oraz realizację przedsięwzięcia.

Magdalena Haas
Młodszy bibliotekarz