Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Halloweenowa wycieczka do Energylandii!

Stopniowe odmrażanie gospodarki i przywracanie swobody przemieszczania się dotyczą również turystyki, w tym transportu autokarowego przy zachowaniu zalecanych zasad bezpieczeństwa.

Dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na HALLOWEENOWĄ wycieczkę do Energylandii (największego parku rozrywki w Polsce!), która odbędzie się w dniach 23-25 października!

Wraz z przewoźnikiem dołożymy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo w czasie podróży, a na miejscu o bezpieczną i wesołą zabawę zadbają pracownicy Energylandii (o szczegółach dotyczących bezpieczeństwa przeczytacie Państwo na końcu informacji).

ENERGYLANDIA to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

„Wszystkiego strasznego na Halloween, życzymy Wam tego, uśmiechem z dyń…”

Upiornie dobra zabawa na zakończenie Halloween Time. Dynie z wyszczerbionymi zębami, duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice, trupie czaszki, nietoperze, czarne koty – tego na pewno nie zabraknie!

Wspólna zabawa w prawdziwie upiornym klimacie Energylandii, która na tę noc całkowicie się odmieni. Co krok będzie można napotkać upiornie wystylizowanych animatorów, dekoracje i scenografie z dreszczykiem. Zostanie przygotowanych kilka wyjątkowych pokazów i widowisk.

Będą również tematyczne zabawy, konkursy, animacje i mnóstwo niespodzianek na terenie całego parku. Jesteśmy przekonani, że ta impreza zapadnie Wam w pamięci – zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

TERMIN: 23-25 października 2020

PROGRAM:

• 23 października – wyjazd z Bornego Sulinowa* o godz. 23.30. Przyjazd do Energylandii około godz. 9.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 22.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 25 października – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 6.00

*istnieje możliwość dołączenia w Kołobrzegu, Białogardzie, Połczynie Zdroju, Barwicach, Jastrowiu i Pile

CENA: 185 zł

Cena obejmuje:

• transport nowym, wygodnym autokarem (marki Setra)
  • ubezpieczenie
  • opiekę pilota

Cena nie obejmuje biletu wstępu do Energylandii, płatne po zgłoszeniu:

• 1 zł (dzieci do 3 lat)
  • 79 zł* (dzieci do 140 cm wzrostu)
  • 129 zł* (osoba dorosła)

*osoby przebrane od stóp do głów w stylu HALLOWEEN mogą skorzystać z biletu za pół ceny! Nie dotyczy niepełnego przebrania, tj. tylko maski na twarzy lub samej peleryny. Przebranie nie może być przykryte inną odzieżą wierzchnią np. kurtka na sukience

INFORMACJE DODATKOWE:

Więcej informacji i zapisy u pana Daniela w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, tel. 94 37 33 120 lub 608 394 643.

PLAKAT I ZDJĘCIA AUTOKARU:

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA:
W świetle obecnie obowiązujących przepisów i obostrzeń spowodowanych COVID-19, musimy wprowadzić pewne zmiany w organizacji wycieczek.

Obecnie można organizować takie wyjazdy, jednak z zachowaniem reżimu sanitarnego. W pojeździe mogą być zajęte wszystkie miejsca, jednak podróżujący winni przebywać w autokarze w maseczkach lub przyłbicach. Wszyscy uczestnicy będą musieli złożyć stosowne oświadczenia o stanie zdrowia, zaakceptować regulamin wycieczki, a przed wyjazdem dokonany zostanie pomiar temperatury ciała. Ponadto, podejmując decyzję o udziale, każdy z uczestników oświadcza, że jest świadomy istnienia możliwości zarażenia COVID-19. Jednocześnie bierze na siebie odpowiedzialność, że podając nieprawdziwe informacje dotyczące zdrowia naraża na kwarantannę i niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia wszystkich biorących udział w wycieczce, jak również ich rodziny. W związku z tym zrzeka się wszelkich roszczeń z ewentualnym zarażeniem COVID-19.

Zobaczcie również relację z wakacyjnej wycieczki: