Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Koncert brytyjskiego piosenkarza country/folk – DANIELA KEMISH’A

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert brytyjskiego piosenkarza country/folk – Daniela Kemish’a, który ma już na swoim koncie 2 płyty i dwa albumy. Swój debiutancki album „Fools & Money”, który został nagrany w Ocean Way Studios, Nashville USA wydał w marcu 2016 roku, po czym artysta rozpoczął karierę koncertową.

Do pracy nad drugą płytą „Under The Same Sky” Daniel pragnął pełnej samotności w komponowaniu i pisaniu tekstów co sprawiło, że postanowił jakiś czas spędzić samotnie w górskiej chacie w Austrii, dysponując jedynie piecem opalanym drewnem do ogrzewania i gotowania, nie mając prądu, bieżącej wody i telefonu. Ten czas pozwolił mu wrócić do prawdziwych podstaw pisania piosenek i stworzyć bardzo osobisty album. Daniel ewoluował z nowym brzmieniem i stylem, co pokazuje, że dojrzał zarówno jako autor piosenek, jak i wykonawca.

Nie przegapcie tej szansy, aby zobaczyć Daniela z bliska, osobiście w intymnym show, który uchwyci pasję, jaką ma do wykonywania muzyki. Piosenkarz, autor tekstów i muzyk dostarcza pełną pasji i soulu, oryginalną muzykę Americana.

Do zobaczenia już 19 sierpnia o godzinie 17.00 (loża prasowa przy bibliotece, ul. Szpitalna 1). Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona!

Wydarzenie na Facebooku: