Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Projekt „Interview z historią w tle”

Grupa Nieformalna „Ocalić od zapomnienia” działająca pod patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie rozpoczęła przygotowania do projektu „Interview z historią w tle”. Pierwszym krokiem jest nabór chętnych do opowiedzenia swoich historii osób, z którymi w ramach współpracy nagramy reportaże.

Jeśli Twoja obecność właśnie w tym wyjątkowym mieście, jakim jest Borne Sulinowo nie jest przypadkowa, podziel się z nami tą fascynującą historią!

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM w Szczecinku.