Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Wycieczka dla dzieci do parku rozrywki Majaland Kownaty za nami!

Prawdziwą atrakcją aktualnego tygodnia była wycieczka do parku rozrywki Majaland w Kownatach, która odbyła się 22 lipca 2020 roku. Podczas całodniowej zabawy w parku dzieci podzielone na grupy wiekowe korzystały z licznych atrakcji, takich jak ekscytujące rollercoastery, bitwy wodne i kwiatowe karuzele!

Chwilową przerwą od zabawy był konkurs na najlepsze hasło promujące życie bez uzależnień poprzedzone krótką pogadanką o uzależnieniach i ich rodzajach. Każdy uczestnik za swój udział w konkursie otrzymał nagrodę, jednak 3 najlepsze hasła zostały szczególnie nagrodzone:

1. Trzymaj się drogi, nie wpadaj w nałogi
  2. Uzależnienie od kupowania ciuchów prowadzi do bankructwa i braku miejsca w garderobie
  3. Karty nie powiedzą, że jesteś uzależniony

Kolejnym punktem wycieczki była obiadokolacja w restauracji McDonald’s w Gorzowie Wielkopolskim. Po aktywnym dniu pełnym wrażeń, tak dobry i ciepły posiłek zadziałał na dzieci niezwykle usypiająco. W drodze do domu nawet Ci najbardziej energiczni smacznie sobie spali!