Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Marcowa wycieczka do Park of Poland – Suntago Wodny Świat!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA serdecznie zapraszają na wycieczkę do Park of Poland – Suntago Wodny Świat (największego zadaszonego parku wodnego w Europie!), która odbędzie się w dniach 21-22 marca!

Suntago Wodny Świat jest największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie. Na jego terenie znajdują się trzy strefy tematyczne – Jamango Wodna Dżungla, Relax Suntago oraz Saunaria Suntago. Pierwsza strefa jest oczywiście przeznaczona do wodnych szaleństw. Goście Suntago Wodnego Świata znajdą tam 32 zjeżdżalnie o łącznej długości 3 kilometrów i najdłuższą, krytą zjeżdżalnię w Europie o długości 320 metrów.

Dodatkowo w Jamango Wodna Dżungla znajdziemy też rzekę przygód o łącznej długości 150 metrów, symulator do nauki surfingu czy 820 mkw basenu z falą.

Jednego dnia Suntago Wodny Świat będzie mogło odwiedzić 15 tysięcy gości. Przygotowano dla nich 8 tysięcy szafek. W strefie Saunaria Suntago skorzystają oni z ponad 10 różnego rodzaju saun. Całkowita powierzchnia basenów wynosi 3,5 tys. mkw. Dodatkowo największy basen kryty będzie miał powierzchnię tysiąca metrów kwadratowych. Przy basenach skorzystamy z sześciu restauracji i pięciu barów. Wartość inwestycji wynosi 150 mln euro.

Oprócz basenów, saun czy zjeżdżalni szczególną atrakcją Suntago Wodnego Świata mogą być… palmy. A konkretnie blisko 700 prawdziwych palm z Malezji, Kostaryki i Florydy. Aklimatyzację przechodziły w holenderskim Rotterdamie.

TERMIN: 21-22 marca 2020

PROGRAM:

 • 21 marca – wyjazd z Bornego Sulinowa* o godz. 4.30. Przyjazd do Park of Poland około godz. 11.00. Zabawa w Suntago Wodny Świat do godz. 21.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
 • 22 marca – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 3.00

*istnieje możliwość dołączenia w Kołobrzegu, Białogardzie, Połczynie Zdroju, Barwicach, Jastrowiu i Pile/Złotowie

CENA: 159 zł

Cena obejmuje:

 • transport nowym, wygodnym autokarem (marki Setra)
 • ubezpieczenie
 • opiekę pilota

Cena nie obejmuje:

 • biletu wstępu do Park of Poland, płatne po zgłoszeniu:
  • bezpłatny (niemowlę do 3 lat) 
  • JAMANGO – 75/95 zł (dzieci do 120 cm; młodzież i seniorzy od 65 lat) lub 105 zł (osoba dorosła)
  • JAMANGO + RELAX – 110 zł (młodzież od 16 lat i seniorzy od 65 lat) lub 120 zł (osoba dorosła)
  • JAMANGO + RELAX + SAUNARIA – 125 zł (młodzież od 16 lat i seniorzy od 65 lat) lub 135 zł (osoba dorosła)

INFORMACJE DODATKOWE:

Więcej informacji i zapisy u pana Daniela w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, tel. 94 37 33 120 lub 608 394 643

 
PLAKAT I ZDJĘCIA AUTOKARU: