Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2020 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie przyłączyła się do wspólnej zabawy podczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Dzięki naszemu kiermaszowi literackiemu spore grono osób zaopatrzyło się w nowości wydawnicze. Odzieżowy butik był natomiast okazją do zdobycia nowych, modnych ubrań. Wszystkie pieniążki zdobyte podczas tych zakupów w całości oddaliśmy na rzecz tej wspaniałomyślnej imprezy.

W wydarzeniu udział wzięły cheerleaderki z naszej bibliotecznej tanecznej sekcji. Dziewczynki po raz kolejny zachwyciły widzów swoim talentem, przygotowaniem i ślicznymi strojami!

Wiktoria Łozińska, nasza wieloletnia wokalna uczennica skradła serca przygotowanym recitalem muzycznym. Jesteśmy dumni z młodzieży i chętnie chwalimy się nią na takich wydarzeniach. Należą im się naprawdę spore oklaski, zasłużyli na to swoją ciężką pracą.

Informujemy również, że podarowaliśmy dwa bezpłatne miejsca (przejazd i bilet wstępu) na wybraną przez uczestników wycieczkę do:
– Park of Poland / Suntago Wodny Świat (przełom lutego i marca)
– parku rozrywki EnergyLandia (2-4 lipca lub 23-25 października)
– Tropical Islands pod Berlinem (21-22 listopada)

Dodatkowo zwiedzanie z niespodzianką dla dwóch osób, zakończone kolacją przy świecach. SIEMA!

Zdjęcia: Daniel Graszka – MBP Borne Sulinowo