Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Ferie zimowe 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza dzieci (7-12 lat) w pierwszy i drugi tydzień ferii w godz. 9.00-13.00 na zajęcia.

Ferie zimowe w bibliotece w tym roku odbędą się w iście skarpetkowym stylu! Książka „Niesamowite przygody 10 skarpetek” Justyny Bednarek będzie nam towarzyszyć przez całe dwa tygodnie. Oprócz codziennego czytania bajek o skarpetkach, w planie przewidziano także poranne ćwiczenia, przerwę śniadaniową, zabawy na świeżym powietrzu i wycieczkę!

Ponadto będziemy rozwijać kreatywność i umiejętności manualne na zajęciach plastycznych tworząc bajeczne prace związane z tematem dnia. Nasze spotkania zakończymy wspólnym oglądaniem bajek w specjalnie przygotowanym na tę okazję mini kinie :)