Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy 2020!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie ponownie przyłączyła się do grania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Już jutro wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu będą miały okazję zdobyć wymarzoną książkę na literackim kiermaszu albo uzupełnić swoją garderobę przeglądając nasz butik.

Do wylicytowania będą dwa bezpłatne miejsca (przejazd i bilet wstępu) na wybraną przez uczestników wycieczkę do:
– Park of Poland / Suntago Wodny Świat (przełom lutego i marca)
– parku rozrywki EnergyLandia (2-4 lipca lub 23-25 października)
– Tropical Islands pod Berlinem (21-22 listopada)

Dodatkowo zwiedzanie z niespodzianką dla dwóch osób, zakończone kolacją przy świecach.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie. Ruszamy już jutro o 14.00!