Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Czwarty tydzień zajęć wakacyjnych – Program JA, TY, MY

W dniach od 29 lipca do 2 sierpnia dzieci uczęszczające na biblioteczne zajęcia wakacyjne wzięły udział w programie edukacyjnym „JA, TY, MY”, prowadzonym przez panią Izabelę Dorogusz. Podczas tego tygodnia uczniowie mieli okazję w sposób barwny porozmawiać o uczuciach, emocjach i wielu nurtujących ich tematach.

Pani Iza zadbała o to, aby teorię łączyć z praktyką i dzięki temu zawsze było ciekawie. W ramach relaksu uczestnicy wykonali dużo prac plastycznych, spacerowali, czytali i nabierali sił na pysznych obiadach. Pan Wojciech Więckowski uzupełnił ten tydzień wspaniałymi zajęciami muzycznymi, na których każdy mógł się wyśpiewać, wytańczyć i nawet wyleżeć do woli!