Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Wakacyjna wycieczka do Heide-Parku!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA serdecznie zapraszają na kolejną wycieczkę do Heide-Parku (największego parku rozrywki w północnych Niemczech!), która odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia!

Heide-Park najbardziej zainteresuje fanów mocnych wrażeń! To największy park rozrywki w północnych Niemczech składający się z 6 krain tematycznych – Exploria, Jak wytresować smoka – Wyspa, Kraina Świnki Peppy, Kraina Zapomnienia, Transylwania i Zatoka Piratów. Przygotowano ponad 40 atrakcji dla osób w każdej grupie wiekowej – od przedstawień, spokojnych przejażdżek, po ogromne rollercoastery.

Szybkie kolejki niemalże każdego typu to idealna okazja na przełamanie własnych lęków. W 2,4 sekundy do setki? Tylko na kolejce górskiej Desert Race. Jedną z najbardziej hardcorowych atrakcji jest wieża Scream, wysokość spadania wynosi aż 71 metrów. Krake to propozycja dla tych, którzy nie boją się kontaktu z legendarnym potworem – z zawrotną prędkością prosto do ogromnej paszczy. Nowością jest Lot Demonów (Flug der Dämonen), pierwszy w Niemczech Wing Coaster. Ekstremalne wrażenia zapewnia nietypowe ułożenie siedzeń, co ciekawe, zainstalowane zostały z boku toru. W 2017 roku nastąpiła premiera Ghostbusters 5D, interaktywnej zabawy dla rodzin z dziećmi od lat 6, a rok później otwarto Krainę Świnki Peppy.

W aktualnym sezonie będziecie mieli okazję wypróbować wpisanego do księgi rekordów Guinnessa, odświeżonego rollercoastera Colossos – Kampf der Giganten, który spadając pod kątem 61 stopni rozpędza się do prędkości 110 km/h. Jest najwyższą i najszybszą, klasyczną, drewnianą przejażdżką w Europie!

TERMIN: 22-24 sierpnia 2019

PROGRAM:

• 1 DZIEŃ – wyjazd z Bornego Sulinowa* w nocy z czwartku na piątek około godz. 23.00. Przyjazd do Heide-Parku około godz. 8.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 19.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 2 DZIEŃ – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 4.00

*istnieje możliwość dołączenia w Kołobrzegu, Białogardzie, Barwicach, Czaplinku, Złocieńcu, Drawsku Pomorskim, Chociwlu i okolicach Szczecina

CENA: 179 zł

Cena obejmuje:

• transport nowym, wygodnym autokarem (klimatyzacja, WC)
  • ubezpieczenie
  • opiekę pilota

Cena nie obejmuje:

• biletu wstępu do Heide-Parku w cenie 20,50€ (dzieci i młodzież) lub 23,50€ (osoba dorosła), płatne w autokarze