Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Wakacyjna wycieczka do Energylandii!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA serdecznie zapraszają na wycieczkę do Energylandii (największego parku rozrywki w Polsce!), która odbędzie się w dniach 4-6 lipca!

ENERGYLANDIA to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Istnieje też na rynku zaledwie od 5 lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie park odwiedzają tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Energylandia dzieli się na 4 atrakcyjne strefy: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim spragnionym wrażeń, a także Wodną – Water Park. Tropical Fun to zabawa na 10 zjeżdżalniach, dostosowanych do różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności.

W strefie ekstremalnej, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster – największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster – światowy rekordzista wśród wodnych kolejek!

TERMIN: 4-6 lipca 2019

PROGRAM:

• 1 DZIEŃ – wyjazd z Bornego Sulinowa* w nocy z czwartku na piątek około godz. 23.30. Przyjazd do Energylandii około godz. 9.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 20.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 2 DZIEŃ – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 5.30

*istnieje możliwość dołączenia w Kołobrzegu, Białogardzie, Barwicach, Jastrowiu i Pile/Złotowie

CENA: 169 zł

Cena obejmuje:

• transport nowym, wygodnym autokarem (klimatyzacja, WC)
  • ubezpieczenie
  • opiekę pilota
  • voucher na frytki oraz lemoniadę (dzieci i młodzież)

Cena nie obejmuje: