Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Projekt „Muzyka łagodzi obyczaje”

Projekt „Muzyka łagodzi obyczaje” spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem i szybko zgromadził młodych miłośników sztuki. Pierwsze, bardzo liczne spotkanie przybliżyło nam temat, zakres obowiązków, plan działania i charakter spotkań całego projektu. Późniejsze zebrania pomogły rozeznać się w naszych artystycznych predyspozycjach i dzięki temu powstało 5 grup – wokalna, aktorska, choreograficzna, kostiumowa i instrumentalna.

Po opracowaniu scenariusza, podzieleniu się pomysłami dotyczącymi finałowego koncertu szybko zabraliśmy się do pracy. Śpiewanie, tworzenie etiud, inscenizacji, a także budowanie kostiumów zajmuje nam teraz co drugie popołudnie. Młody, pracowity zespół z ogromnym zaangażowaniem i powagą podchodzi do każdej próby, sumiennie wywiązując się z przydzielonych zadań. Taka praca to przyjemność!

Projekt „Muzyka łagodzi obyczaje” prowadzony jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie w ramach programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Kategoria: Aktualności, Łubowo