Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » II Miejskie Obchody Dnia Kobiet w Bornem Sulinowie / wideo 4K

8 marca 2019 w Bornem Sulinowie upłynął pod znakiem życzeń, kwiatów, muzyki i smakołyków. Wszystkie atrakcje były skierowane do płci pięknej, by w szczególny sposób uczcić tę cenną obecność wszystkich Pań w naszej codziennej egzystencji.

Wspólna inicjatywa Centrum Kultury i Rekreacji, Miejskiej Biblioteki Publicznej, BKO, PZERiI i BUTW po raz drugi została przyjęta bardzo serdecznie i z dużym zainteresowaniem.

Pierwsza część spotkania została poprowadzona przez zespół TRANZYSTOR, który przez godzinę bawił gości bardzo ciekawą, energetyczną muzyką, doskonale wpisując się z repertuarem w tematykę uroczystości.

W drugiej części spotkania inicjatywę przejęli borneńscy gentlemani. Przygotowany przez panów z zespołu Spocznij program, połączył muzykę i ciekawe anegdoty, bawiąc humorem i subtelnymi, dobrze znanymi piosenkami. Panie zostały zaproszone na symboliczny kieliszek szampana oraz na przygotowany dla nich słodki poczęstunek. Spotkanie w miłej atmosferze trwało niemal trzy godziny. Wśród wielu przybyłych pań nie zabrakło pani Burmistrz Bornego Sulinowa Doroty Chrzanowskiej oraz dwóch pań zasiadających w Radzie Miasta.

Dzięki udanej współpracy organizatorów II Miejskie Obchody Dnia Kobiet zaczęły wpisywać się w lokalną tradycję, co bardzo spodobało się adresatom inicjatywy. Dlatego już wiemy, że w podobnej konwencji spotkamy się za rok!

Tekst: Iwona Gajewska-Tranbowicz, Dyrektor MBP
Zdjęcia i wideo: Daniel Graszka – MBP Borne Sulinowo