Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Mamy kolejny projekt! „Na straży słowa” w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie trzeci raz aplikowała o środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki” i trzeci raz osiągnęła sukces! Nasz pomysł na promocję kultury i czytelnictwa został dostrzeżony i wysoko oceniony.

Pod hasłem „Na straży słowa”, dzięki dotacji z MKiDN, biblioteka będzie mogła zorganizować wiele atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych nie tylko na terenie Bornego Sulinowa, ale również w filiach w Silnowie, Łubowie i Radaczu.

Już zabieramy się do pracy! O szczegółach będziemy informować systematycznie na stronie instytucji i profilu na Facebooku.