Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Majowa wycieczka do parku rozrywki Phantasialand pod Kolonią!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie, biuro podróży Wolski Travel i biuro turystyczne AGA-TOMA serdecznie zapraszają na wycieczkę do Phantasialand (jednego z najlepszych parków rozrywki na świecie!), która odbędzie się w dniach 9-11 maja. To jedyna taka okazja w naszym kraju!

Otwarty w 1967 roku park rozrywki Phantasialand to jedno z najbardziej spektakularnych miejsc w całej Europie! Niebanalna tematyzacja oraz dbałość o najmniejsze detale sprawią, że goście przeniosą się do świata marzeń i fantazji. To doskonałe miejsce dla całej rodziny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Park został podzielony na 7 krain tematycznych: Berlin, China Town, Deep in Africa, Fantasy, Mexico, Mystery i Klugheim.

Znajdujący się w meksykańskim sektorze Chiapas potrafi zaskoczyć niejednego poszukiwacza przygód. Jest to najbardziej stroma wodna atrakcja na świecie, doceniona w wielu międzynarodowych rankingach. Kąt spadku wynosi aż 53°! Warto wspomnieć o podwieszanym rollercoasterze Black Mamba, który zabierze Was w fascynującą podróż po Afryce. Colorado Adventure to propozycja dla kochających dynamiczną jazdę po kopalniach – niegdyś przejażdżka ta sygnowana była nazwiskiem Michaela Jacksona. Tajemniczy przejazd z innowacyjnymi efektami gwarantuje Winja’s Fear & Force, kolejka z wagonikami obracającymi się wokół własnej osi. Ostre zjazdy, ogromne wiry i szybki nurt to całe River Quest. W 2016 roku nastąpiła premiera dwóch rollercoasterów, piekielnie szybkiego Tarona i rodzinnego Raika!

TERMIN: 9-11 maja 2019

PROGRAM:

• 1 DZIEŃ – wyjazd z Bornego Sulinowa* o godz. 19.00. Przyjazd do Phantasialand około godz. 8.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 18.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 2 DZIEŃ – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 6.30

*istnieje możliwość dołączenia w Kołobrzegu, Białogardzie, Barwicach, Czaplinku, Złocieńcu, Drawsku Pomorskim, Chociwlu i okolicach Szczecina

CENA: 250 zł
(zniżka dla osób, które chociaż raz skorzystały z naszych wycieczek)

Cena obejmuje:

• transport nowym, wygodnym autokarem (klimatyzacja, WC)
  • ubezpieczenie
  • opiekę pilota

Cena nie obejmuje: