Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Andrzej Poniedzielski w Bornem Sulinowie / wideo 4K

10 grudnia 2018 roku na zaproszenie dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, pani Iwony Gajewskiej-Tranbowicz mogliśmy po raz drugi gościć wyjątkową postać sceny ogólnopolskiej, poetę, pieśniarza, satyryka- pana Andrzeja Poniedzielskiego.

Spotkanie rozpoczęto żartobliwie od tradycyjnego już wręczenia kwiatów, a wszystko po to, by uniknąć rzewnych pożegnań, co już na wstępie rozładowało atmosferę, wprowadzając klimat subtelnego oczekiwania na dalszy rozwój wypadków.

Repertuar naszego Gościa nie zawiódł przybyłych do auli BKO widzów. Charakterystyczne piosenki przeplatały się z żartobliwymi, przemyślnymi monologami na temat życia i jego zawiłości…

Wieczór niezapomniany, pan Andrzej pełen uroku, jak zawsze zresztą… A my po bisach, z nową płytą, autografem, książką udaliśmy się w domowe pielesze na magiczne przedłużenie wieczoru… Panie Andrzeju, bardzo dziękujemy.

Informacje również:

https://www.gawex.pl/wiadomosci/wydarzenia/16855/Andrzej-Poniedzielski-odwiedzil-Borne-Sulinowo

http://iszczecinek.pl/artykuly/kultura/andrzej-poniedzielski-wystapil-w-bornem-sulinowie

https://www.powiat.szczecinek.pl/aktualnosci/andrzej-poniedzielski-w-bornem-sulinowie.html

Tekst: Iwona Gajewska-Tranbowicz, Dyrektor MBP
Zdjęcia i wideo: Daniel Graszka – MBP Borne Sulinowo

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu „Biblioteka i jeszcze więcej!” z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2018 „Partnerstwo dla książki” realizowanego przez Instytut Książki w Krakowie.