Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Kolejny andrzejkowy wyjazd na Tropikalną Wyspę za nami!

W dniach 24-25 listopada 2018 roku odbyła się kolejna już wycieczka na Tropikalną Wyspę pod Berlinem (największej tropikalnej krainy w Europie!). Zgodnie z założeniem, przeciwstawiliśmy się jesiennej nudzie i jeszcze raz w tym roku przeżyliśmy ciepły, wakacyjny dzień!

Po przeszło 5 godzinach podróży uczestnicy mieli do dyspozycji aż 12 godzin zabawy, które spędzili na korzystaniu z licznych atrakcji, zapewniających niezapomniane wrażenia – zjeżdżalni, największego zadaszonego lasu tropikalnego na świecie, gorących saun czy najdłuższej dzikiej rzeki w Niemczech – Whitewater River (250 metrów długości). Nieodłącznym elementem naszej przygody był jednak wypoczynek. W tym roku wielu uczestników szczególnie upodobało sobie relaks w egzotycznej Strefie Saun! W wyjeździe wzięło udział ponad 50 osób z Bornego Sulinowa, Białogardu, Chojnic, Czaplinka, Człuchowa, Gorzowa Wielkopolskiego, Szczecinka, Wałcza, Złotowa, a nawet Świdnicy.

Był to już piąty zagraniczny wyjazd organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie, a koordynacją i pilotażem zajął się ponownie pan Daniel Graszka. Nad komfortem jazdy po raz drugi czuwała firma Wolski Travel z Kołobrzegu. Dziękujemy uczestnikom za zaufanie, dużo pozytywnej energii i tak liczne zainteresowanie.

Cały czas dzielnie pracujemy nad rozszerzeniem oferty turystycznej i możemy zdradzić, że już w maju zaproponujemy Państwu wyjazd do Phantasialand – jednego z najlepszych parków rozrywki na świecie! Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i profilu na Facebooku :)