Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » II Turniej Gier Komputerowych i Konsolowych / wideo

22 listopada 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbył się II Turniej Gier Komputerowych i Konsolowych. Tego jeszcze nie było! W drugiej edycji naszego konkursu zmierzyliśmy się z bitwą taneczną! Cała sala wytrwale tańczyła do piosenek z gier „Just Dance” i „DanceStar Party”. Na uczestników czekały bardzo atrakcyjne nagrody.

„Just Dance” i „DanceStar Party” to gry muzyczne zakładające powtarzanie ruchów postaci, która tańczy na ekranie. Im wierniej je odtworzymy, tym więcej punktów zgarniemy. Układy taneczne w większości trzymają wysoki, imprezowy poziom. Nawet ballady mają w sobie trochę z komizmu, więc świetnie się w nie tańczy (szczególnie z partnerem). Żeby tańczyć, nie trzeba być mistrzem świata, wystarczy po prostu dobrze się bawić!

Zasady gry były bardzo proste – ilość zdobytych punktów decydowała o awansie do następnej rundy, a w efekcie o wygranej. Wyniki prezentują się następująco:

I miejsce – Julia
II miejsce – Kornelia
III miejsce – Jakub

Już teraz zapraszamy na trzecią edycję Turnieju Gier Komputerowych i Konsolowych. Szykuje się świetna zabawa ;)