Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Recital Katarzyny Żak na zaproszenie biblioteki / wideo 4K

14.11.2018 roku z inicjatywy dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, pani Iwony Gajewskiej-Tranbowicz  aula w BKO rozbrzmiewała piosenkami z dobrym tekstem w wykonaniu pani Katarzyny Żak.

Recital  przyciągnął rzeszę spragnionych kultury wysokiej mieszkańców Bornego Sulinowa. Znana wszystkim licznie przybyłym gościom artystka, kojarzona głównie z niebanalną rolą Solejukowej w serialu „Ranczo”,  podbiła serca borneńskiej publiczności empatią, swadą swych opowieści i pięknym wokalem. Nie wiedzieć kiedy, czas spotkania dobiegł końca, ale wyrozumiałość artystki w odpowiedzi na niekończące się brawa publiczności, pozwoliła jeszcze przez chwilę cieszyć się brzmieniem wspaniałych piosenek na bis.

W fantastycznej, pełnej zadowolenia atmosferze oddaliśmy się dedykacjom, podziękowaniom, gratulacjom i wspólnemu fotografowaniu. Pani Kasia serdecznie pożegnana przez widzów udała się w dalszą podróż, jadąc na spotkanie z kolejnymi spragnionymi jej obecności fanami.

Dziękujemy za wspaniałą wizytę, jesteśmy oczarowani i liczymy w późniejszym czasie na powtórkę.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu „Biblioteka i jeszcze więcej!” z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2018 „Partnerstwo dla książki” realizowanego przez Instytut Książki w Krakowie.

Tekst: Iwona Gajewska-Tranbowicz, Dyrektor MBP
Zdjęcia i wideo: Daniel Graszka – MBP Borne Sulinowo