Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Wieczór autorski z Tomaszem Walczakiem / wideo 4K

8 października 2018 roku Miejska Biblioteka Publiczna miała przyjemność gościć Tomasza Walczaka, pedagoga teatru, poetę, animatora kultury z Drezdenka.

Spotkanie autorskie odbyło się w przytulnej atmosferze sali kameralnej. Przybyli goście z uwagą przysłuchiwali się rozmowie prowadzonej przez dyrektor MBP, Iwonę Gajewską-Tranbowicz z Tomaszem Walczakiem, bowiem wspólnie przyjęto konwencję luźnego wywiadu. W swobodnej wymianie myśli nie brakło tematów dotyczących inspiracji twórczych, kariery zawodowej, realizacji projektów przeplatanych akcentami z życia prywatnego. Empatia i pogoda ducha pana Tomasza sprawiły, że z przyjemnością wsłuchiwano się w wartki potok jego opowieści. Spotkanie zakończono serdecznościami, podziękowaniami i indywidualnymi dedykacjami nietuzinkowego autora 3 tomów poetyckich o sugestywnych tytułach „Blizny”, „Fantasmagorie” i „Drzazgi w myśli”.

Kolejna wizyta Tomasza Walczaka będzie towarzyszyła występowi teatru „Kotłownia” z Drezdenka, na który już czekamy z niecierpliwością!

Tekst: Iwona Gajewska-Tranbowicz – dyrektor MBP
Zdjęcia i wideo: Daniel Graszka – MBP Borne Sulinowo