Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Kolejny wakacyjny wyjazd do Heide-Parku za nami!

W dniach 23-25 sierpnia 2018 roku odbyła się kolejna wycieczka do Heide-Parku (największego parku rozrywki w północnych Niemczech). Był to już czwarty zagraniczny wyjazd organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie, a koordynacją i pilotażem zajął się ponownie pan Daniel Graszka.

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo naszych uczestników, w tym roku wyruszyliśmy nowym, kilkumiesięcznym autokarem marki Setra S 517 HD od firmy Wolski Travel z Kołobrzegu. Po 8 godzinach podróży uczestnicy mieli do dyspozycji prawie 9 godzin zabawy, które spędzili na korzystaniu z licznych atrakcji, zapewniających niezapomniane wrażenia. Pomimo przelotnego deszczu pogoda nas nie wystraszyła i nie zepsuła nam zabawy – temperatura wyniosła około 20-25 stopni Celsjusza. Ponownie piątkowy termin nie zawiódł, czas oczekiwania do przejażdżek w większości przypadków nie był dłuższy niż 10 minut. W wyjeździe wzięło udział ponad 50 osób z Bornego Sulinowa, Bobolic, Chojnic, Czaplinka, Drawska Pomorskiego, Piły, Szczecinka, Wałcza, Złocieńca, Złotowa, a nawet Gdańska (pobijamy kolejne rekordy!).

Już teraz zapraszamy na wycieczkę w przyszłym roku, gdzie nastąpi premiera odświeżonego rollercoastera Colossos – najwyższej i najszybszej, klasycznej, drewnianej przejażdżki w Europie!

Na ten rok specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy jeszcze jedną propozycję:

Tropikalna Wyspa pod Berlinem (24 listopada 2018)
Wymarzona temperatura – nawet 26°C przez 365 dni w roku sprawia, że Wyspa Tropikalna (Tropical Islands) to idealny cel weekendowej podróży! Każdy gość może rozkoszować się tropikami na terenie odpowiadającym 8 boiskom do piłki nożnej (66.000 km2). Największy zadaszony las tropikalny świata, największa w Europie strefa saun, Morze Południowe z 200 metrami piaszczystej plaży i wiele innych atrakcji czekają na gości w każdym wieku!

Tropical Islands to przygoda, odpoczynek i relaks, to gorący wypoczynek w samym sercu Europy. Na wyspie szybować można balonem aż 55 metrów nad lasem tropikalnym, obserwować żółwie i bagno mangrowe, unosić się na falach Laguny Bali lub poszaleć zjeżdżając z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wieżowej. To wszystko jest możliwe tylko w Tropical Islands!

Więcej informacji i zapisy u pana Daniela, tel. 94 37 33 120 lub 608 394 643