Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Koncert Bobby The Unicorn

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert Bobby The Unicorn, który odbędzie się 1 września o godzinie 20.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28). Bilety w cenie 5 zł do nabycia w budynku MBP. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszaj znajomych, takiego wydarzenia nie można przegapić! ;)

Bobby The Unicorn to solowy projekt Darka Dąbrowskiego. Zabiegiem celowym jest używanie sprzętu starego i niedoskonałego. Bobby The Unicorn jest nagrywany w prywatnym domowym studiu, pierwszy rok działalności koncertowej wybił na scenie pewnego festiwalu w Gdyni, gdzie padła decyzja o nagraniu płyty „Utopia”.

Od czasu debiutanckiej „Utopii” Bobby The Unicorn nabrał wiatru w żagle i nie boi się daleko popłynąć. Jeżeli uważnie wsłuchacie się w szum wody, dane Wam będzie usłyszeć Syreni Śpiew.

Wydarzenie na Facebooku: