Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Wakacyjna wycieczka do Heide-Parku!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na kolejną wycieczkę do Heide-Parku (największego parku rozrywki w północnych Niemczech!), która odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia!

Heide-Park najbardziej zainteresuje fanów mocnych wrażeń! To największy park rozrywki w północnych Niemczech składający się z 6 krain tematycznych – Exploria, Jak wytresować smoka – Wyspa, Kraina Świnki Peppy, Kraina Zapomnienia, Transylwania i Zatoka Piratów. Przygotowano ponad 40 atrakcji dla osób w każdej grupie wiekowej – od przedstawień, spokojnych przejażdżek, po ogromne rollercoastery.

Szybkie kolejki niemalże każdego typu to idealna okazja na przełamanie własnych lęków. Dla żądnych adrenaliny polecamy wpisany do księgi rekordów Guinnessa rollercoaster Colossos, który spadając pod kątem 61 stopni rozpędza się do prędkości 110 km/h. Jest najwyższą i najszybszą, klasyczną, drewnianą przejażdżką w Europie! W 2,4 sekundy do setki? Tylko na kolejce górskiej Desert Race. Jedną z najbardziej hardcorowych atrakcji jest wieża Scream, wysokość spadania wynosi aż 71 metrów. Krake to propozycja dla tych, którzy nie boją się kontaktu z legendarnym potworem – z zawrotną prędkością prosto do ogromnej paszczy. Nowością jest Lot Demonów (Flug der Dämonen), pierwszy w Niemczech Wing Coaster. Ekstremalne wrażenia zapewnia nietypowe ułożenie siedzeń, co ciekawe, zainstalowane zostały z boku toru. W 2017 roku nastąpiła premiera Ghostbusters 5D, interaktywnej zabawy dla rodzin z dziećmi od lat 6. Natomiast w aktualnym, jubileuszowym sezonie będziecie mieli okazję zanurzyć się w Krainie Świnki Peppy!

TERMIN: 23-25 sierpnia 2018

PROGRAM:

• 1 DZIEŃ – wyjazd z Bornego Sulinowa w nocy z czwartku na piątek około godz. 23.00. Przyjazd do Heide-Parku około godz. 8.00. Zabawa w parku rozrywki do godz. 19.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 2 DZIEŃ – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 4.00

CENA: 160 zł

Cena obejmuje:

• transport nowym, wygodnym autokarem (klimatyzacja, DVD, WC)
  • ubezpieczenie
  • opiekę pilota

Cena nie obejmuje:

• biletu wstępu do Heide-Parku w cenie 20€ (dzieci i młodzież) lub 23,00€ (osoba dorosła), płatne w autokarze

INFORMACJE DODATKOWE: