Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Huczne podsumowanie projektu „Uczymy się przez zabawę”

20 czerwca 2018 roku w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się huczne podsumowanie projektu „Uczymy się przez zabawę” z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego. Przez ostatnie 6 miesięcy wraz z często odwiedzającymi bibliotekę dziećmi oraz uczniami przedszkola „Jedyneczka” w Bornem Sulinowie rozwijaliśmy kreatywność i pogłębialiśmy wiedzę w wielu różnych dziedzinach.

Od poniedziałku do piątku trwały takie zajęcia jak:

• Akademia kreatywna
  • „Wyginaj śmiało ciało”
  • Sekcja cheerleaderek
  • Angielski na wesoło
  • Klub gier logicznych

Na oficjalnym zakończeniu projektu rodzice mieli fantastyczną okazję obejrzeć wystawę prac swoich pociech powstałą w ramach zajęć akademii kreatywnej. Ponadto występ zespołu cheerleaderek ponownie skradł serca wszystkim obecnym. Prezentacja multimedialna pełna zdjęć z ostatnich 6 miesięcy uzmysłowiła nam jak długą drogę przeszliśmy, ile osiągnęliśmy i co chcielibyśmy kontynuować w przyszłości. Zarówno śmiechom, jak i łzom wzruszenia nie było końca. Uśmiechnięte dzieci opuściły budynek Miejskiej Biblioteki Publicznej z dyplomami w ręku i dumnymi rodzicami.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!”.