Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Nasz kolejny projekt – BIBLIOTEKA I JESZCZE WIĘCEJ!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie, idąc za przykładem minionego roku, aplikowała o środki  w ramach programu Partnerstwo dla książki. Powiodło się nam także tym razem!

Dzięki dotacji z MKiDN biblioteka będzie mogła zorganizować wiele atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych i literackich pod hasłem „Biblioteka i jeszcze więcej” dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży nie tylko na terenie Bornego Sulinowa, ale również w filiach w Silnowie, Łubowie i Radaczu. Mamy nadzieję, że nasze propozycje i tym razem przypadną do gustu naszym odbiorcom. O szczegółach będziemy informować systematycznie na stronie biblioteki, w gablocie informacyjnej i na profilu FB.