Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Malarstwo sztalugowe

Zajęcia malarstwa sztalugowego prowadzone w bibliotece pod okiem instruktora – Longiny Malinowski zgromadziły grupę zainteresowanych osób w różnym wieku. Atelier jest otwarte na każdego zainteresowanego i wcale nie trzeba mieć doświadczenia, żeby spróbować swoich sił.

Opieka instruktora jest bezpłatna dla wszystkich, podobnie korzystanie z pomieszczenia i sztalug. Młodzież do 18 lat korzysta także całkowicie bezpłatnie z materiałów typu farby, pędzle, podobrazia, grunt, olej i terpentyna, natomiast osoby dorosłe pracują na własnych produktach.

Zajęcia odbywają się systematycznie w każdą środę w godz. 16.00-19.00. Efekty pracy można podejrzeć na fotorelacji zamieszczonej poniżej. Serdecznie zapraszamy!