Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Baby, ach te baby… – Dzień Kobiet w Bornem Sulinowie / wideo 4K

8 marca 2018 roku o godz. 16.00 aula BKO w Bornem Sulinowie gościła głównie płeć piękną, bowiem tam zorganizowano tegoroczne Miejskie Obchody Dnia Kobiet.

Był śpiew, życzenia, kwiaty, serwis kawowy, pyszne ciasto, lampka szampana, a wszystko w miłym otoczeniu i serdecznej atmosferze. Imprezę adresowano do wszystkich mieszkanek płci żeńskiej, a zawdzięczamy ją wspólnej pracy wielu organizacji i instytucji z siedzibą w Bornem Sulinowie, w tym: Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Kultury i Rekreacji, Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Klub Aktywnego Seniora AS, Stowarzyszenie Stacja Kultura i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Tworzących Przyjaciół. Miejskie Obchody Dnia Kobiet okazały się udaną imprezą. Zapraszamy do obejrzenia filmów i zdjęć!

Tekst: Iwona Gajewska-Tranbowicz (Dyrektor MBP Borne Sulinowo)
Wideo: Daniel Graszka – MBP Borne Sulinowo