Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Tym żyje biblioteka / wideo 4K

Nie oznacza to, że w bibliotece codziennie ruch jak na Marszałkowskiej. Jednak takich dni obfitujących w wydarzenia jest coraz więcej, do czego przyczynia się realizacja projektów. Bardzo nas cieszy, że wiele osób docenia starania i chętnie dzieli się z nami swoimi odczuciami. Mobilizuje nas to do pracy i sprawia, że mamy radość i satysfakcję z tego, co robimy. Dla takich odbiorców staramy się jeszcze bardziej. Uważnie słuchamy również słów krytyki, która jeśli jest konstruktywna, to skłania do wprowadzania zmian, za co także dziękujemy.

Zamieszczamy materiał z dnia dzisiejszego, ku radości naszych przyjaciół i sprzymierzeńców oraz dla niedowiarków… niech się radują razem z nami!

Tekst: Iwona Gajewska-Tranbowicz (Dyrektor MBP Borne Sulinowo)
Zdjęcia i wideo: Daniel Graszka – MBP Borne Sulinowo

Konkurs czytelniczy dla klas 1-3

Występ grupy wokalnej dla przedszkolaków