Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Tym żyje biblioteka / wideo 4K

6 marca 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej prawdziwie tętnił życiem: konkurs czytelniczy dla klas 1-3 organizowany wspólnie z panią Karoliną Kalinowską, bibliotekarzem ze SP w Bornem Sulinowie, występ grupy wokalnej pod opieką pani Marty Kątny dla przedszkolaków, zajęcia dla dzieci w Ciasteczkowni, wernisaż z wystawą wędrowną Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz zajęcia projektowe dla młodzieży pt. „Kawał nieba w gębie”.

Nie oznacza to, że w bibliotece codziennie ruch jak na Marszałkowskiej. Jednak takich dni obfitujących w wydarzenia jest coraz więcej, do czego przyczynia się realizacja projektów. Bardzo nas cieszy, że wiele osób docenia starania i chętnie dzieli się z nami swoimi odczuciami. Mobilizuje nas to do pracy i sprawia, że mamy radość i satysfakcję z tego, co robimy. Dla takich odbiorców staramy się jeszcze bardziej. Uważnie słuchamy również słów krytyki, która jeśli jest konstruktywna, to skłania do wprowadzania zmian, za co także dziękujemy.

Zamieszczamy materiał z dnia dzisiejszego, ku radości naszych przyjaciół i sprzymierzeńców oraz dla niedowiarków… niech się radują razem z nami!

Tekst: Iwona Gajewska-Tranbowicz (Dyrektor MBP Borne Sulinowo)
Zdjęcia i wideo: Daniel Graszka – MBP Borne Sulinowo

 

Konkurs czytelniczy dla klas 1-3

 

Występ grupy wokalnej dla przedszkolaków

 

Zajęcia dla dzieci w Ciasteczkowni

 

Zajęcia projektowe dla młodzieży pt. „Kawał nieba w gębie”