Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Pokaz mody z prezentacją pt. „Rola kostiumu na przestrzeni wieków”

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na pokaz mody z prezentacją multimedialną pt. „Rola kostiumu na przestrzeni wieków”, który odbędzie się 23 lutego o godzinie 17.00 (aula BKO, al. Niepodległości 28). Bezpłatne bilety dostępne w naszej instytucji!

Prelekcja i kostiumy: Longina Malinowski
Asystentka: Aurelia Biegajło
Makijaż: Iwona Gajewska-Tranbowicz
Opracowanie techniczne: Daniel Graszka, Marzena Szewczyk
Modeling: Agnieszka Bartoszek, Agnieszka Szewczyk, Julka Białkowska, Kinga Dubrawska, Kinga Karwacka, Lucy von Schickedantz, Marta Kątny, Martyna Jaworska, Natalia Bartoszewicz, Teresa Wojtaszczyk, Weronika Bogucka, Wiktoria Łozińska

Projekt „Sztuka cię szuka czyli powrót Okularników” jest realizowany w ramach konkursu „Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.