Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » „Uczymy się przez zabawę” z Fundacją BGK w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie rozpoczęła realizację projektu finansowanego ze środków Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego im. Jana Kantego Steczkowskiego. W ramach programu od poniedziałku do piątku, codziennie aż do 15 czerwca 2018 r. w siedzibie biblioteki prowadzone będą  zajęcia dla dzieci w wieku 4-9 lat mające na celu uczyć się i rozwijać przy okazji doskonałej zabawy.

Każdy dzień to innego rodzaju zajęcia. I tak: poniedziałki rozwijają zdolności manualne i plastyczne w Pracowni kreatywnej; wtorki odkrywają tajniki gotowania i serwowania pyszności w Ciasteczkowni; środy zapraszają do zabaw rytmiczno-muzycznych, a ponadto w ten dzień ćwiczy także nasza nowa sekcja cheerleaderek  w układach z szarfą i pomponami. Czwartki spędzamy pod znakiem angielskiej flagi na zajęciach Angielski na wesoło; piątek to dzień gier logicznych dla każdego. Panie instruktorki są bardzo kreatywne, więc każdy tydzień niesie ze sobą nowe wyzwania i atrakcje.

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Wymagane są wcześniejsze zapisy, ponieważ ilość miejsc w grupach jest ograniczona. Do wyboru pojedyncze a nawet wszystkie zajęcia.

Systematycznie co tydzień będziemy zamieszczać relację foto/video z przeprowadzonych spotkań. Zapraszamy.

Informacje o projekcie również w:

  1. Temat Szczecinecki:

https://szczecinek.com/artykul/w-bibliotece-w-bornem/388523

  1. Miejski Portal Informacyjny iszczecinek.pl:

http://iszczecinek.pl/artykuly/region/borne-sulinowo-ucza-sie-przez-zabawe-z-fundacja-bgk-im-j-k-steczkowskiego

  1. TV Gawex:

https://serwis3.gawex.pl/wiadomosci/wydarzenia/15119/Uczymy-sie-przez-zabawe-z-Fundacja-BGK-im-JK-Steczkowskiego

 

Kategoria: Aktualności